Ono pády a tyhle evoluce FSka neumí, takže je asi nikdo neprogramoval. FSka tutiž nepočítá proudění, ale znásilňuje jeden bod podle matematického modelu.
Tak, sloty ti byly zodpovězeny, já jen k trimům. Ryhlost timů se zrychlí, pokud máš klapky vysunuté tuším na víc, jak 5.
Letadlo ti nikdy nedovolí zvýšit tlak, než je 3200PSI, to tlak odpustí odpouštěcí ventil (není to normální stav). 3000PSI je normální tlak po celo bodu letu a je držen automaticky čerpadlem.
B737 nemá žádný stall protection systém, jako ATRka (push sticker), nebo Airbusy (který hlídají obálku). Jenom začne třást stick shaker.
To stažení plynu je zas problém FSky. Z praxe je známo, že si NGéčko po zásahu pilota plyny zas upraví, kam chce (pánové od Turkish by mohli vyprávět) |
|